Ремонти

Якість ремонтно-оздоблювальних робіт – важливий чинник, від якого залежить комфортабельність вашої оселі. Будь-який ремонт, від косметичного до капітального, вимагає значних вкладень часу, сил і фінансів. Компанія "ПВБуд" візьме на себе розв'язання всіх питань із ремонту – від створення дизайн-проєкту і закупівлі оздоблювальних матеріалів до перетворення вашого будинку на стильне й затишне житло.

Купили помешкання в новобудові й хочете перетворити його на затишний куточок?

Старий інтер'єр набрид і навіває тугу?

Ви мрієте реалізувати власну ідею дизайну, але бракує часу та навичок?

Ми пропонуємо широкий спектр ремонтних робіт

 • Штукатурні
 • Малярні
 • Сантехнічні
 • Облицювальні
 • Електромонтажні та ін.

У нас можна замовити ремонт будинку або квартири під ключ. Дизайнер допоможе вам обрати стиль, у якому буде оформлено інтер'єр вашого житла. Ви можете також отримати рекомендації щодо вибору будматеріалів відповідно до ваших побажань і фінансових можливостей.

Основні етапи ремонту

 • Підготовка документації

  Будь-який ремонт починається зі складання плану: що потрібно змінити, яким чином і в якій послідовності. Звичайний косметичний ремонт продумати досить легко, на відміну від капітального, який передбачає такі серйозні зміни у вигляд житла, як перепланування зі знесенням стін, перенесення сантехнічних точок і газового обладнання, створення нових дверних прорізів та ін. Для проведення таких ремонтних робіт потрібно отримати дозвіл житлової інспекції.

  Скористайтеся послугами наших фахівців, які розроблять для вас дизайн-проєкт, підготують всі необхідні для будівельної експертизи креслення та узгодять їх із житловою інспекцією.

  Ми також підготуємо кошторис на проведення ремонтних робіт. Він складатиметься з таких пунктів:

  види замовлених ремонтних робіт;
  перелік будматеріалів;
  вартість кожного типу робіт;
  поетапні терміни виконання.

  Крім цього, ви можете замовити у нас додаткові послуги на придбання, доставку та монтування меблів.

 • Підготовка приміщень

  Відповідно до затвердженого дизайн-проєкту виконується демонтаж стін, перегородок, вікон, дверей, видалення старого декоративного оздоблення (шпалер, керамічної плитки, штукатурки), стяжки підлог та ін. Після завершення демонтажних робіт ми вивеземо все будівельне сміття і підготуємо приміщення до наступного етапу.

 • Створення нових перегородок

  Цей етап виконується, якщо дизайн-проєкт передбачає перепланування приміщень.

 • Прокладання комунікацій

  Відповідно до дизайн-проєкту виконується укладання або заміна електропроводки, систем водо- і газопостачання, опалення. Після закінчення робіт кожна система проходить обов'язковий тест-контроль.

 • Чорнова обробка приміщень

  На цьому етапі виконується вирівнювання стель і стін, заливка підлоги, встановлення вікон і дверей. На просушування відводиться 10 – 15 днів.

 • Фінішна обробка

  Передусім проводяться роботи з обробки стелі: штукатурення, фарбування або встановлення натяжних стель (відповідно до дизайн-проєкту).

  Стіни декоруються шпалерами, декоративною штукатуркою або плиткою.

  Укладається підлогове покриття – ковролін, лінолеум, паркет, масив дошки, плитка та ін.

 • Завершення ремонту

  У готових приміщеннях кріпляться карнизи та плінтуси, розставляються меблі, підключаються електроприлади. Після цього виконуються клінінгові роботи: прибирання будівельного сміття, вологе прибирання та ін.

Переваги співпраці з нами

Висока якість ремонтно-будівельних робіт

Ми використовуємо сучасні технології і знаємо асортимент оздоблювальних матеріалів, пропонуючи своїм замовникам найкращі варіанти за співвідношенням якості та ціни.

Фінансова прозорість

Кошторис складається з урахуванням ваших бажань і бюджету.

Дотримання термінів

У нас працюють фахівці, які відповідально ставляться до своїх обов'язків. З нами вам не доведеться змінювати свої плани: ви можете бути впевнені в тому, що ваша оселя буде готова в запланований термін.

ПВБуд – швидкий ремонт
без зайвого клопоту!