Дизайн інер'єрів

Ми втілюємо мрії в життя!

Затишно. Гарно. Функціонально. Комфортно. Так можна описати дизайн, який ми створюємо для вас. У ньому гармонійно поєднуються ваші уявлення про стильний, максимально зручний для життя будинок і сучасні світові тенденції в дизайні інтер'єрів. Кожен дизайн-проєкт, створений у студії ПВБуд, – це відображення внутрішнього світу наших замовників.

Як створюється дизайн-проєкт

Проєкт дизайну інтер'єру складається з комплекту документів: проєктного креслення і 3D-візуалізації. Його розробка складається з декількох етапів.

 • Підготовчий етап

  Наш дизайнер проводить попередню консультацію, під час якої обговорює з замовником його побажання (стиль, гама кольорів, вимоги до меблів та ін.) і пропонує варіанти рішень. Після цього ми виїжджаємо на об'єкт, виконуємо всі необхідні вимірювання, фотографуємо приміщення та обстежуємо місця розташування комунікацій. Далі на основі отриманих даних буде складено обмірне креслення, яке ляже в основу майбутнього дизайн-проєкту.

 • Складання технічного завдання

  На цьому етапі ми докладно обговорюємо з замовником функціонал кожного приміщення, враховуючи індивідуальні запити кожного члена родини. Ми прагнемо створити житло, яке буде комфортним для всіх членів родини.

 • Перепланування і розміщення меблів

  Правильно підібрані й розміщені предмети інтер'єру відіграють важливу роль у створенні гармонійного та функціонального простору. За їх допомогою можна розв'язати низку завдань:

  розбити приміщення на зони, призначені для певних процесів – приготування їжі, відпочинку, роботи та ін.;
  візуально збільшити або зменшити певні частини приміщення;
  підвищити функціональність кожної зони.

  Ми запропонуємо вам на вибір декілька варіантів оформлення приміщень. Після узгодження усіх моментів дизайнер розпочне створення дизайн-проєкту.

 • 3D-візуалізація

  Навіть маючи дуже багату уяву, важко передбачити до дрібниць, як виглядатиме житло після проведення оздоблювальних робіт. Тут вам допоможе 3D-візуалізація, яка продемонструє кожне приміщення з різних ракурсів. Ви зможете побачити гармонію форм і відтінків, оцінити розташування меблів, освітлювальних приладів і елементів декору. Цей етап передбачає можливість внесення змін у проєкт, щоб ми мали змогу ефективно реалізувати ваші побажання.

 • Створення креслярської документації

  Докладні креслення приміщень із зазначенням усіх змін необхідні для якісного втілення дизайн-проєкту. Використовуючи креслярську документацію, наші робітники перетворять 3D-візуалізацію на сучасне комфортне житло.

  Комплект документів складається з:

  плану обмір;
  плану демонтажу перегородок і віконних прорізів;
  плану зведення/перепланування;
  плану розміщення меблів;
  плану дверей і прорізів;
  плану сантехнічних точок;
  плану клімат-контролю;
  плану теплої підлоги з терморегуляторами;
  плану розміщення розеток;
  плану розміщення освітлювальних приладів з прив'язкою до вимикачів;
  плану підлогового покриття;
  плану стель;
  розгорток кожного приміщення;
  розгортки з розкладкою плитки;
  специфікації оздоблювальних матеріалів;
  специфікації освітлювальних приладів;
  специфікації техніки.

  У спеціальній таблиці вказується перелік усіх аксесуарів – від сантехніки та кухонних приладів до розеток – із повним описом їх характеристик (колір, розмір, матеріал виготовлення). Ви зможете придбати ці елементи інтер'єру самостійно або довірити їх купівлю нашим фахівцям.

 • Авторський контроль

  Дуже важливий етап, який, на жаль, часто недооцінюють замовники.

  За бажанням можна замовити проєкт без авторського нагляду та самостійно контролювати роботу будівельників, але це вимагає величезних зусиль і багато часу.