Будівництво

Сучасний будинок – це екологічність, надійність і комфорт. Компанія «ПВБуд» пропонує комплекс послуг із будівництва житлових будинків, котеджів і допоміжних будівель у Києві та Київській області. Ми допоможемо вам перетворити мрію про затишний будинок на реальність!

Будуємо оселю для всієї родини

Що вигідніше – купити будинок або побудувати його з нуля? Як відомо кожна оселя, в якій довго живуть люди, має своєрідну ауру та дефекти, які утворюються з плином часу. Придбаючи готовий будинок, ви купуєте також необхідність постійно виявляти й усувати ці дефекти, що вимагає чималих вкладень – часу, нервів, грошей.

Спорудження будинку з нуля дарує вам можливість створити житло на власний смак і вкласти в нього часточку свого тепла й любові до рідних людей. У цьому будинку ви проведете безліч щасливих миттєвостей у колі сім'ї та зможете з гордістю передати його у спадок.

Наша компанія будує

Каркасні будинки

Будинки з цегли та газоблоків

Сауни й лазні

Ми пропонуємо як повний комплекс послуг із будівництва приміщень «під ключ», так і окремі варіанти на вибір

Зведення коробки та підведення головних інженерних комунікацій

Складається із проведення підготовчих робіт (дослідження і розмічування ділянки, створення проєкту, підготовки кошторису), закладин фундаменту, прокладання підземних комунікацій, монтажу стін, перекриттів і покрівлі.

Будівництво за індивідуальним проєктом з чорновою обробкою

Після зведення коробки та прокладення комунікацій виконується зовнішня обробка будинку, встановлення вікон і дверей, облаштування системи вентиляції, чорнова обробка стін всередині приміщень.

Спорудження будинку «під ключ»

Виконуються всі перелічені вище роботи, опісля будинок готують до заселення мешканців. Перевіряється дієздатність водопровідної системи та каналізації, газо- й електромережі. Проводиться чистове оздоблення стін і стель, укладається підлогове покриття, монтується сантехніка та опалення, розставляються меблі.

Зведення допоміжних будівель, благоустрій ділянки

Проєктування і будівництво терас, альтанок, гостьових будиночків, літніх кухонь, саун і лазень. Також у нас можна замовити прокладання садових доріжок, встановлення навісів та ін.

Етапи будівництва житлового будинку «під ключ»

 • Підготовка ділянки

  від 3 днів до 1 тижня

  Проводиться дослідження грунту, пошук підземних джерел і ґрунтових вод, щоб запобігти ризику просідання будинку й утворення тріщин. Територія очищується від рослин і сміття, поверхня вирівнюється, потім виконується розмітка під основну будівлю і допоміжні споруди (приміщення для зберігання будівельних матеріалів, інструментів та ін.), встановлюється огорожа.

 • Закладання фундаменту

  від 3 днів до 3 тижнів

  Копання котловану, створення армопоясу, виготовлення та встановлення опалубка, заливання бетону. Детальніше.

 • Зведення коробки

  від 2 до 4 тижнів

  Мурування стін та перестінків. Заливання перемичок, армопоясу, плити перекриття. Облаштування покрівлі. Термін залежить від матеріалів і погодних умов.

 • Чорнова обробка

  від 3 до 6 тижнів

  Монтаж електрики. Монтаж сантехніки. Штукатурення стін. Стяжка підлоги.

 • Підведення комунікацій

  від 1 до 6 місяців

  Підведення інженерних комунікацій: газ, вода, каналізація, електрика, інтернет.

 • Чистова обробка

  від 1 до 6 місяців

  Чистова обробка внутрішніх поверхонь і фасаду – шпаклівка стін та стелі, покраска. Монтаж підлоги, укладка плитки. Підготовка будинку до експлуатації.

Загальна тривалість робіт від підготовки ділянки до здавання об'єкта — 1–1,5 року

Будувати з нами – комфортно й вигідно!